Küçükçekmece Moto Kurye

Küçükçekmece kurye olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir.Küçükçekmece kurye Verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder.Küçükçekmece kurye Ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.

Küçükçekmece Moto Kurye Bu tür gönderiler www.smartkurye.com.tr adresinden veya 0212 270 20 40  nolu telefondan bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir.Küçükçekmece Moto Kurye Verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder.Küçükçekmece Moto Kurye Ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.Küçükçekmece Moto Kurye

 

 

Küçükçekmece, İstanbul'un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. 1987 yılında, ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar), 25'si mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur. Bugünkü sınırlarına, 1992'de Avcılar'ın, 2009'da Başakşehir'in ilçe olmasıyla kavuşmuştur. 2009 itibarıyla 21 mahalleden oluşmaktadır.

Küçükçekmece adının kaynağı konusunda, tarihçiler arasında değişik görüşler mevcuttur. Hakkı Raif Ayyıldız bir yazısında; bölgenin Küçükçekmece adını almasını şöyle anlatmaktadır: "Batağa gayet kalın kazıklar çakılmış ve aralarına halatlar gerilmiştir. Yolcular büyük bir sala dolar, salcılar da salı çeke çeke kanalın öte yakasına yüzdürüp götürürlerdi; bunlardan ötürüdür ki, iki gölün geçitlerine "Küçükçekmece" ve "Büyükçekmece" adları verilmiştir.

"Çekme" adı, bu bölgede olan çöküntülere bağlanmaktaysa da, gerçeğe en yakın varsayımın, göle giren balıkları tutmak için kanala konmuş olan ve yukarı çekilerek açılan kafesli setlerden dolayı verilmiş olduğu söylenebilir. Kaldı ki, eski Osmanlı Vakıf defterlerinde de bölge "Çekmek-i Küçük"olarak anılmaktadır. Öte yandan "küçük" olarak adlandırılan göl, gerçekte "büyük" olarak adlandırılandan daha büyüktür. Adlandırmadaki bu terslik, göller üzerindeki köprülerin uzunluğuna da bağlanabilir.

 

 

 

 

 1. Küçükçekmece Belediyesi - "İnsana Kaliteli Hizmet"

  www.kucukcekmece.bel.tr/
  Küçükçekmece Belediyesi, çağdaş ve örnek alınacak itibarlı ve saygın bir belediye olarak insana kaliteli hizmet prensibiyle Başkan Temel Karadeniz ...

  E-Belediye

  Küçükçekmece Belediyesi e-Belediye uygulamasıyla nikah ...

  Küçükçekmece Tarihi

  Küçükçekmece Tarihi. Küçükçekmece; İstanbul'daki ...

  İletişim Bilgileri

  Bize Ulaşın. İLETİŞİM. İletişim Bilgileri · İstek Şikayet Bildirimi ...

  Hizmetlerimiz

  Küçükçekmece Belediyesi, çağdaş ve örnek alınacak itibarlı ve ...

  İstek-Şikayet Formu

  İstek-Şikayet Formu. Küçükçekmece Belediyesi ...

  İletişim merkezi

  Hizmet Servisi İletişim Formu ... Küçükçekmece Belediyesi ...

 2. Küçükçekmece - Vikipedi

  tr.wikipedia.org/wiki/Küçükçekmece
  Küçükçekmece, İstanbul'un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. 1987 yılında, ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar), 25'si mahalle olmak üzere ...

 3. Haberlerde
  KÜÇÜKÇEKMECE hakkındaki diğer haberler

  • KÜÇÜKÇEKMECE ile ilgili görsel sonucu
  • KÜÇÜKÇEKMECE ile ilgili görsel sonucu
  • KÜÇÜKÇEKMECE ile ilgili görsel sonucu
  • KÜÇÜKÇEKMECE ile ilgili görsel sonucu
  KÜÇÜKÇEKMECE için diğer resimler

  • Küçükçekmece Kaymakamlığı

   www.kucukcekmece.gov.tr/
   EĞİTİM BİR SEN YÖNETİM KURULU KAYMAKAMIMIZI ZİYARET ETTİ · KAYMAKAMLIK MAKAMINDA BAYRAMLAŞMA · KÜÇÜKÇEKMECE MİLLİ EĞİTİM ...
  • İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM ...

   kucukcekmece.meb.gov.tr/
   Kurumsal bilgiler, duyurular, evrak bölümü ile ilçedeki okulların listesi yer alıyor.
  • Küçükçekmece Belediyesi

   www.kucukcekmecem.tv/
   Puanlayın... CANLI KAMERALAR. SÖĞÜTLÜÇEŞME BİLGİ EVİ İNŞAATI. Küçükçekmece Belediyesi tarafından yapımı süren "Söğütlüçeşme Bilgi Evi" inşaatı.

Motorlu Kurye

Bu tür gönderiler www.kuryeturk.net
adresinden veya 0212 270 20 40 (pbx)

Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.